PĀRIS VĀRDI PAR MUMS

Divas reizes nedēļā – otrdienu un ceturtdienu vakaros no pulksten 20:00 līdz 22:00 Ķeguma tautas namā kopā sanāk dažādu vecumu, profesiju un raksturu dejotāji, lai  izdejotu jaunus un jau zināmus deju rakstus Jura Čakana vadībā. Kolektīvs gaida arī jaunus dejotājus, kuri vēlas dejot, patīkami un lietderīgi pavadīt brīvo laiku aktīvu cilvēku sabiedrībā.

KOLEKTĪVA MISIJA

Saglabāt latviešu tautas dejas tradīciju, nodot to no paaudzes paaudzē, gūt prieku no deju soļiem un nest to saviem skatītājiem.


 VĒSTURE

Kolektīvs dibināts 1989. gada 30. novembrī. Pirmajos pastāvēšanas gados tas darbojās Ķeguma pašvaldības Tomes tautas namā, bet 1993. gadā kolektīvs pārnāk uz pašvaldības centru – Ķegumu.

Lasīt tālāk

DRAUGI

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kadiķis" ir ļoti draudzīgs kolektīvs, tāpēc mums ir daudz draugu, kuri vēlas ar mums kopā dejot. Vissenākā draudzība kolektīvu saista ar  kolektīvu "Mēmele" no Bauskas.

Lasīt tālāk

SASNIEGUMI

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kadiķis” savos 25 gados 5 reizes piedalījies Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, kā arī ar teicamiem rezultātiem piedalījies citos deju projektos.

Lasīt tālāk

0
 .